Bicykel detský Leader Fox FOX 14" červená, pohon reťaz
Detský bicykel plný štýlu pre malých dobrodruhov.



Bicykel detský Leader Fox FOX 14", pohon reťaz | 14" ČERVENÁ/ČIERNA
DETSKÝ BICYKEL PLNÝ ŠTÝLU PRE MALÝCH DOBRODRUHOVRozbehnite zábavu s bicyklom Fox, ktorý je navrhnutý pre malých jazdcov, ktorí chcú zažiť svoje prvé cyklistické dobrodružstvá. Moderný a štýlový dizajn urobí z každej jazdy nezabudnuteľný zážitok, či už sa vydajú na ihrisko alebo na objavovanie okolia. S bicyklom Fox bude každá jazda plná radosti a sebavedomia!
Fox je viac než len detský bicykel - je to vstupenka do sveta plného objavov a zábavy. Starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovalo pohodlie a bezpečnosť pre najmenších jazdcov, inšpiruje k pohybu, rozvíja rovnováhu a buduje lásku k cyklistike od prvého dňa. Dodajte svojmu dieťaťu krídla s bicyklom Leader Fox!
| Rám: | hliníkový 6061 |
| Radenie: | nie |
| Brzdy: | predná a zadná kotúčová |
| Prevodník: | CTS2-26 AS428 L: 89 mm, 28T |
| Hlavové zloženie: | NECO H827W |
| Hmotnosť: | 7,9 kg (bez balančných koliesok) |
| Nosnosť: | 80 kg |
| Kotúč: | 140 mm |
| Reťaz: | KMC C140 |
| Pastorok: | 20 zubov |
| Sedlo: | Exerace |
| Farba: | červená |
| Doplnky: | stojan, zvonček, balančné kolieska |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenom popise kategórie.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DETSKÉ bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť: | 14" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
