Bicykel detský Leader Fox KENO 18" zelená, pohon ozubený remeň
Klinový remeň a kotúčové brzdy.



DOBRODRUŽSTVO ZAČÍNA S LEADER FOX KENO!
Model Keno je univerzálny pre chlapcov a dievčatá. Kombinuje hravý dizajn, bezpečnosť a pohodlie pre malých cyklistov. Ideálny spoločník na dobrodružné výlety.
Bicykel je vybavený klinovým remeňom, ktorý zaisťuje tichý a bezúdržbový chod a kotúčové brzdy pre maximálnu bezpečnosť a spoľahlivé zastavenie za každého počasia.
Vďaka ľahkému hliníkovému rámu je bicykel ľahko ovládateľný a odolný aj v náročnejšom teréne. Ergonomicky tvarované sedlo prispieva k pohodlnej jazde a zaručuje radosť z každého šliapnutia do pedálov.
| Rám: | hliníkový 6061 |
| Prehadzovačka: | nie |
| Radenie: | nie |
| Pohon: | Klinový remeň CONTINENTAL L: 888 mm |
| Brzdy: | predná a zadná kotúčová |
| Kotúč: | 140 mm |
| Prevodník: | CTS2-26 AS428 L: 89 mm, 28T |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
| Nosnosť: | 80 kg |
| Pastorok: | 20 zubov |
| Vidlica: | pevná |
| Hlavové zloženie: | NECO H827W |
| Sedlo: | Exerace |
| Farba: | zelená |
| Doplnky: | stojan, zvonček |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenom popise kategórie.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DETSKÉ bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť: | 18" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
