Bicykel detský Leader Fox SPIDER GIRL 24" čierna-svetlá zelená
Detský bicykel plný štýlu pre malých dobrodruhov.



Bicykel pre juniorov Leader Fox SPIDER GIRL 24" ČIERNA/SVETLÁ ZELENÁ
Chlapčenský bicykel CAPITAN nie je žiadnym kompromisom pohodlia a dobrodružstva. Tri dva jeden a dobrodružstvo začína tam, kde pravidlá končia. Nasadiť helmu a môžeme vyraziť do lesa alebo aj na hory.
| Farba: | ČIERNA/SVETLÁ ZELENÁ |
| Rám:: | AL 6061 |
| Vidlica: | ZOOM FORGO, ZDVIH 50 mm, UZAMYKATEĽNÁ |
| Prevodník: | PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 22/32/42T, 152 mm |
| Brzdy: | ALLOY V-BRAKE |
| Predstavec: | EXERACE ALLOY 60 mm |
| Sedlo: | LEADER FOX |
| Sedlovka: | STEEL D: 27,2 mm, L: 250 mm |
| Pedále: | PLASTIC |
| Stredové zloženie: | ZAPÚZDRENÉ |
| Ráfiky: | 24", HLINÍKOVÉ, DVOJSTENNÉ |
| Náboje: | KT-AF55, HLINÍKOVÁ, RÝCHLOUPÍNÁK, KT A52R, ALLOY, QR |
| Plášte: | RUBENA SCYLLA, 50-507 |
| Radenie: | SHIMANO ST-EF-41-7R, 7 RÝCHLOSTÍ, SHIMANO ST-EF-41-7R, 3 RÝCHLOSTI |
| Prehadzovačka predná: | SHIMANO TOURNEY FD-TY300 |
| Prehadzovačka zadná: | SHIMANO ALTUS RD-M310 |
| Pastorok: | SHIMANO TOURNEY, 7 SPEED 14-28T |
| Počet rýchlosti: | 21 |
| Zvonček: | ÁNO |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Hmotnosť: | 13,2 kg |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenom popise kategórie.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DETSKÉ bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť: | 24" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
