


REVOLÚCIA NA POLI, ASFALTE I V HORSKOM TERÉNE
Horský bicykel EVOLUTION je rovnocenným partnerom pre všetky typy terénov. Vďaka svojej obratnosti prejdete s ľahkosťou miestami, kam by ste sa s bežným bicyklom nedostali. Objavte EVOLUTION - jeho neobmedzené možnosti a komfort prednej odpruženej vidlice. Vyhláste výzvu koreňom i spevneným cestám !
PRÉMIOVKA KAŽDÝM COULEM
Isto si hovoríte, že je to klišé, ale to SHIMANO rozhodne nie je. Prehadzovačka alebo kotúčové brzdy sú istotou kvality a bezpečia jazdy.
TECHNICKÉ PARAMETRE:
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, DOUBLE BUTTED |
| VIDLICA | PRUŽINA, ZDVIH: 100 mm |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| PREVODNÍK | PROWHEEL MPL-501P-TT L: 170 mm, 36/22T |
| PREHADZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M310-L |
| PREŠMYKAČ | SHIMANO ALTUS FD-M2020 |
| RADENIE PRAVÁ STRANA | SHIMANO, SL-M310-8R, 8 RÝCHLOSTÍ |
| RADENIE ĽAVÁ STRANA | SHIMANO ALIVIO, SL-M3100-2L, 2 RÝCHLOSTI |
| KAZETA | 8 RÝCHLOSTÍ, 11-36T |
| REŤAZ | KMC X9 |
| RIADITKA | ALLOY, PREHNUTIE: 30 mm, ŠÍRKA: 740 mm |
| ZADNÝ NÁBOJ | KT-C8XR, KAZETA |
| PREDNÝ NÁBOJ | KT-T04F |
| PLÁŠTE | CST 29" x 2,35 |
| SEDADLO | EXERACE |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | CH-9280TBW, 1-1/8" |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| FARBA: | NEON zelená |
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ MTB bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 27,5" |
| Veľkosť rámu: | 18", 20" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
