Bicykel mestský Leader Fox DOMESTA, 26", čierny
Kompaktný mestský bicykel.



Bicykel mestský Leader Fox DOMESTA
Mestský bicykel Leader Fox DOMESTA 26" s hliníkovým rámom, blatníkmi a batériovým LED osvetlením. Elegantný mestský dizajn s ľahkým nastupovaním.Komfortná jazda po meste.
S trekingovým mestským bicyklom DOMESTA choďte na nákup, krátky výlet po okolí alebo nabrať energiu do obľúbenej kaviarne s priateľmi. Mestský bicykel DOMESTA vás zakaždým pohodlne a včas zavezie tam, kam práve potrebujete.
| Veľkosť: | 17"/19" |
| Farba: | ČIERNA |
| Rám: | HLINÍKOVÝ 6061 |
| Brzdy: | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| Rotor: | 160 mm |
| Prevodník: | PROWHEEL PRA112 L: 170 mm, 38T |
| Prehadzovačka: | SHIMANO TOURNEY RD-TY300 |
| Radenie pravá strana: | SHIMANO TOURNEY, SL-RV300-7R, 7 RÝCHLOSTÍ |
| Kazeta: | 7 RÝCHLOSTÍ 14-28T |
| Riadítka: | Hi-Ten, Š: 620 mm |
| Svetlo predné: | LED, 20 LUX, BATÉRIOVÉ |
| Svetlo zadné: | EXERACE LED BATÉRIOVÉ |
| Predný náboj: | PRO KOTOUČOVOU BRZDU, GS908FQR, 9MM OSA |
| Zadný náboj: | PRO KOTOUČOVOU BRZDU, GS908RQR, 9MM OSA |
| Plášte: | CST 26" x 1,95" |
| Sedlo: | SELLE ROYAL MILO+ |
| Blatníky: | POLYCARBON |
| Hlavové zloženie: | CH-9280TBW, 1-1/8" |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Poznámka: | Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu technický parametrov |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenej záložke: Rady a tipy.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | MESTSKÉ bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 26" |
| Veľkosť rámu: | 17", 19" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
