Bicykel pre juniorov Leader Fox CAPITAN BOY 24" čierna matná-zelená
Detský bicykel plný štýlu pre malých dobrodruhov.



Bicykel pre juniorov Leader Fox CAPITAN BOY 24" ČIERNA MATNÁ/ZELENÁ
Chlapčenský bicykel CAPITAN nie je žiadnym kompromisom pohodlia a dobrodružstva. Tri dva jeden a dobrodružstvo začína tam, kde pravidlá končia. Nasadiť helmu a môžeme vyraziť do lesa alebo aj na hory.
| Farba: | Čierna matná/zelená |
| Rám:: | AL 6061 |
| Vidlica: | Pružina, Zdvih: 60 mm |
| Prevodník: | PROWHEEL A10BP-TT L: 152 mm, 36T |
| Brzdy: | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| Rotor: | 160 mm |
| Reťaz | KMC X9 |
| Plášte: | INNOVA, 24 x 2,10 |
| Pr. náboj: | KT-T04F |
| Zad. náboj: | KT-C8XR, KAZETA |
| Radenie: | S-RIDE, SL-M300, 8 RÝCHLOSTÍ |
| Riadítka: | Hi-Ten, Š: 560 mm |
| Prehadzovačka zadná: | S-RIDE RD-M200 |
| Kazeta: | SHIMANO ACERA 8 RÝCHLOSTÍ, 11-34T |
| Hlavové zloženie: | CH-288TBW, BLACK, 1-1/8" AHEAD |
| Sedlo: | EXERACE |
| Hmotnosť: | 13,5 kg |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenom popise kategórie.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DETSKÉ bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť: | 24" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
