Bicykel pre juniorov Leader Fox CAPITAN BOY 24" modrá
Detský bicykel plný štýlu pre malých dobrodruhov.



Bicykel pre juniorov Leader Fox CAPITAN BOY 24" MODRÁ
Chlapčenský bicykel CAPITAN nie je žiadnym kompromisom pohodlia a dobrodružstva. Tri dva jeden a dobrodružstvo začína tam, kde pravidlá končia. Nasadiť helmu a môžeme vyraziť do lesa alebo aj na hory.
| Farba: | Modrá |
| Rám:: | AL 6061 |
| Vidlica: | Pružina, Zdvih: 60 mm |
| Prevodník: | PROWHEEL A10BP-TT L: 152 mm, 36T |
| Brzdy: | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| Rotor: | 160 mm |
| Reťaz | KMC X9 |
| Plášte: | INNOVA, 24 x 2,10 |
| Pr. náboj: | KT-T04F |
| Zad. náboj: | KT-C8XR, KAZETA |
| Radenie: | S-RIDE, SL-M300, 8 RÝCHLOSTÍ |
| Riadítka: | Hi-Ten, Š: 560 mm |
| Prehadzovačka zadná: | S-RIDE RD-M200 |
| Kazeta: | SHIMANO ACERA 8 RÝCHLOSTÍ, 11-34T |
| Hlavové zloženie: | CH-288TBW, BLACK, 1-1/8"AHEAD |
| Sedlo: | EXERACE |
| Hmotnosť: | 13,5 kg |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenom popise kategórie.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DETSKÉ bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť: | 24" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
