Bicykel pre juniorov Leader Fox CAPITAN GIRL 24" biela-ružová
Detský bicykel plný štýlu pre malých dobrodruhov.

Darček
Pri objednávke cez e-shop, alebo nákupe u nás v showroome nad 99,- € dostanete prenosný tester pravosti euro bankoviek zadarmo.

Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 1000,- € je doprava na nás.

Nákup na splátky
Možnosť nákupu na splátky cez Quatro, Tatra leasing a Grenke.
Bicykel pre juniorov Leader Fox CAPITAN GIRL 24" BIELA-RUŽOVÁ
Dievčenský bicykel CAPITAN nie je žiadnym kompromisom pohodlia a dobrodružstva. Tri dva jeden a dobrodružstvo začína tam, kde pravidlá končia. Nasadiť helmu a môžeme vyraziť do lesa alebo aj na hory.
Technické parametre:
| Farba: | Biela-Ružová |
| Rám:: | AL 6061 |
| Vidlica: | Pružina, Zdvih: 60 mm |
| Prevodník: | PROWHEEL A10BP-TT L: 152 mm, 36T |
| Brzdy: | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| Rotor: | 160 mm |
| Reťaz | KMC X9 |
| Plášte: | INNOVA, 24 x 2,10 |
| Pr. náboj: | KT-T04F |
| Zad. náboj: | KT-C8XR, KAZETA |
| Radenie: | S-RIDE, SL-M300, 8 RÝCHLOSTÍ |
| Riadítka: | Hi-Ten, Š: 560 mm |
| Prehadzovačka zadná: | S-RIDE RD-M200 |
| Kazeta: | SHIMANO ACERA 8 RÝCHLOSTÍ, 11-34T |
| Hlavové zloženie: | CH-288TBW, BLACK, 1-1/8" AHEAD |
| Sedlo: | EXERACE |
| Hmotnosť: | 13,5 kg |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenom popise kategórie.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DETSKÉ bicykle |
|---|---|
| Veľkosť: | 24" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
