Bicykel skladací LIBERTY HYPERION 7spd NEXUS v zadnom náboji
Na výber 5 farieb: biela, strieborná, čierna, citrónová a ružová.



| Rám: | 11" Aluminium AL6061, TIG welding, Down tube straight shape with handle, Integrated Ahead headparts |
| Predný menič: | - |
| Zadný menič: | SHIMANO NEXUS SGC3000 |
| Radenie: | SHIMANO S357 REVO |
| Reťaz: | HV400 1/2" × 1/8" 1spd |
| Kľuky: | ALLOY 52 t 170 mm |
| Pedále: | Alloy/Plast sklápacie |
| Stredové zloženie: | - |
| Brzdy: | SACCON V-Brake |
| Počet prevodov: | 7 |
| Hmotnosť: | 13,3 kg |
| Nosnosť: | 80 kg |
| Zložený: | 80 × 80 × 35 cm |
| Vidlica: | Hi-TEN pevná |
| Predný náboj: | STEEL PARALAX |
| Zadný náboj: | SHIMANO NEXUS SGC3000 |
| Ráfiky: | M.A.T.E. DWR25 DOUBLE WALL |
| Plášte: | MITAS COBRA 20 × 1,5" |
| Výplet: | Pozink CZ 2,0 mm |
| Riadidlá: | Steel Raised |
| Predstavec: | ALLOY skladací, vysúvací |
| Sedlovka: | AL so zámkom 32/600 mm |
| Sedlo: | M.A.T.E. CITY ELASTOMER |
| Rukoväte: | HERRMANS MOZA |
| Doplnky: | Blatníky RPZ so vzperami, oceľový nosič, LED osvetlenie, stojan |
Orientačnú tabuľku výberu veľkosti rámu bicykla nájdete v hore uvedenej záložke: Rady a tipy.
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SKLADACIE bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 20" |
| Veľkosť rámu: | 11" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

História výroby bicyklov sa u nás začala písať v roku 2003, kedy sme sa začali venovať výrobe mestských bicyklov značky Liberty. V roku 2007 pribudla do portfólia spoločnosti značka bicyklov MAYO, pod ktorou vyrábame športové a detské bicykle. Našou prioritou je držať krok s aktuálnym trendom vývoja bicyklov a prinášať na domáci aj zahraničný trh moderné bicykle s vysokou kvalitou komponentov, atraktívnym dizajnom a použitím jedinečných prvkov pri konštrukcii rámov.
