Elektrobicykel MAXBIKE FREYA 2.0 sivý 27,5"
Komponenty sú zamerané na spoľahlivosť a všestranné použitie na dlhších trasách.



MAXBIKE Freya je dámsky horský elektrobicykel s pevnou hardtail konštrukciou, navrhnutý na jazdu po cyklotrasách aj v miernom teréne. Má ľahký hliníkový rám a 27,5″ kolesá, ktoré poskytujú dobrú ovládateľnosť. Pohonnú jednotku tvorí stredový motor Bafang M420/M410 s nominálnym výkonom 250 W a krútiacim momentom 80 Nm, doplnený integrovanou batériou 36 V/20 Ah (720 Wh) pre dlhší dojazd. Bicykel je vybavený hydraulickými kotúčovými brzdami Shimano MT400, 10‑rychlostným radením a vzduchovou vidlicou pre pohodlie v teréne. Dámska geometria rámu uľahčuje nastupovanie a zlepšuje komfort jazdy. Výbava a komponenty sú zamerané na spoľahlivosť a všestranné použitie na dlhších trasách.
Technické parametre:
| RÁM | Maxbike FREYA |
| PLATFORMA | FREYA |
| VIDLICA | ZOOM 868 Air 27,5" BOOST tapered RL |
| MOTOR | Bafang M420 |
| BATÉRIA | Aucopo Samsung 21700 20Ah |
| NABÍJAČKA | 4A |
| DISPLEJ | Bafang DP C18 UART |
| PREHADZOVAČKA | S-Ride M400 |
| RADENIE | Shimano Deore 1 x 10/S-Ride M400 |
| REŤAZ | YABAN S10 S |
| KAZETA | S-ride CS-M400 11-42z |
| BRZDY | Shimano MT400 |
| VYPLETENÉ KOLESÁ | MT400 / NH-1601TAF Boost |
| PLÁŠTE | Schwalbe Smart Sam drát 60-584 |
| RIADIDLÁ | Maxbike ATB 31,8 mm 720 mm |
| SEDLO | DDK MTB |
| SEDLOVKA | Maxbike SP-C215 31.6/400 mm |
| PEDÁLE | Feimin FP-872 |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |
| Model | vel. | vel." | W/B | S/T | S/T° | H/T | H/T° | C/S | B/B | F/R | F/L | T/T | Brakes |
|---|
| Freya | M | 16,5 | 1132 | 420 | 73° | 170 | 68,5° | 444 | 37,2 | 44 | 495 | 585 | Disc |
| Freya | L | 18 | 1142 | 457 | 73° | 170 | 68,5° | 444 | 37,2 | 44 | 495 | 595 | Disc |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ elektrobicykle |
|---|---|
| Batéria (kapacita): | 20 Ah (720 Wh) |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 27,5" |
| Veľkosť rámu: | M, L |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
