Elektrobicykel MAXBIKE FRODE čierny 29", v. XL
Model FRODE je vyvážený český horský elektrobicykel na 29″ kolesách, navrhnutý pre maximálny pôžitok z jazdy na cyklotrasách a v ľahšom teréne. Vďaka kombinácii stredového pohonu a integrovanej batérii ponúka čistý dizajn a výbornú ovládateľnosť, ktorú oceníte pri každom výlete.



Model FRODE je horský elektrobicykel s novým stredovým motorom Bafang M200 s torzným snímačom s menovitým výkonom 250 W (max. 500 W), krútiacim momentom 65 Nm a plne integrovanou lítium-iónovou batériou s článkami Samsung s kapacitou 504 Wh, 14 Ah.
Model FRODE je určený najmä na cyklistické trasy a do ľahšieho terénu. Vďaka torznému senzoru je asistencia ideálna a presne dávkovaná.
Pre dokonalý zážitok z jazdy je bicykel vybavený odpruženou vidlicou a hydraulickými brzdami Shimano MT200. Vďaka ľahkému motoru a batérii je celý bicykel ľahký a dobre ovládateľný.
Kľúčové vlastnosti:
- Stredový motor Bafang M200 s torzným snímačom
- Kompletný systém Bafang
- Odpružená vidlica Suntour
- Hydraulické brzdy Shimano MT200
- Prevodník Shimano Alivio 1 x 9
Technické parametre:
|
MODELOVÝ ROK |
2024 |
|
VEĽKOSŤ RÁMU |
XL |
| MODEL |
FRODE |
| VEĽKOSŤ RÁMU |
29" |
| URČENIE |
Pánsky |
|
MOTOR |
Bafang M200
|
|
TYP MOTORA |
Stredový
|
|
BATÉRIA |
BAK 14 Ah |
| NABÍJAČKA |
2A |
|
MATERIÁL RÁMU |
Al 6061
|
|
DISPLEJ |
Bafang DP C220 |
|
VIDLICA |
Suntour XCM HLO 29" disc |
| RIADENIE |
Shimano Alivio 1 x 9 |
| POČET PREVODOV |
1 x 9 |
|
PREHADZOVAČKA |
Shimano Alivio RDM3100SGS |
|
KAZETA |
S-ride CS-M300 11-36z |
| REŤAZ |
Shimano HG53 |
|
BRZDY |
Shimano MT200 |
| KOTÚČE |
Shimano SMRT10 160 mm |
| ZAPLETENÉ KOLESÁ | Ryde Rival 26/Shimano TX505 |
| PLÁŠTE | Rubena Ocelot V85 29" 60-622 |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE |
NECO H385-E semi-integrated 44/56mm Tapered |
| PRESTAVEC | Maxbike C302 31,8 90 mm |
| RIADIDLÁ | Maxbike MTB-AL 31.8 mm 760 mm |
| GRIPY | Velo 975 PD2 |
| SEDLOVKA | Maxbike SP-215 31.6/350 mm |
| SEDLO | DDK MTB |
| PEDÁLE | Feimin FP-872 |
| TYP BŔZD | DISC |
Geometria rámu:


Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrobicykle |
|---|---|
| Batéria (kapacita): | 14 Ah (504 Wh) |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 29" |
| Veľkosť rámu: | XL |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
