Elektrobicykel MAXBIKE FRODE sivý 29"
Vhodný na cyklotrasy a ľahší terén.



Maxbike FRODE je horsky elektrobicykel s 29″ kolesami, vhodný na cyklotrasy a ľahší terén. Je poháňaný stredovým motorom Bafang M200 s nominálnym výkonom 250 W (max. 500 W) a krútiacim momentom 65 Nm. Integrovaná Li-Ion batéria má kapacitu cca 504 Wh (14 Ah) a poskytuje plynulú asistenciu prostredníctvom torzného snímača pre precízne dávkovanie výkonu. Bicykel má odpruženú vidlicu Suntour a hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT200 pre isté brzdenie. Pohon zabezpečuje 9-rýchlostná sada Shimano Alivio. Celková zostava je navrhnutá tak, aby bol e-bike ľahko ovládateľný s dobrým jazdným komfortom.
Technické parametre:
| RÁM | Maxbike FRODE |
| PLATFORMA | FRODE |
| VIDLICA | Suntour XCM HLO 29" disc |
| MOTOR | Bafang M200 |
| BATERIA | BAK 14 Ah |
| NABÍJAČKA | 2A |
| DISPLEJ | Bafang DP C220 |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Alivio RDM3100SGS |
| RADENIE | Shimano Alivio 1 x 9 |
| REŤAZ | Shimano HG53 |
| KAZETA | S-ride CS-M300 11-36z |
| BRZDY | Shimano MT200 |
| VYPLETENÉ KOLESÁ | Ryde Rival 26/Shimano TX505 |
| PLÁŠTE | Rubena Ocelot V85 29" 60-622 |
| RIADIDLÁ | Maxbike ATB 31,8 mm 720 mm |
| SEDLO | DDK MTB |
| SEDLOVKA | Maxbike SP-215 31.6/350 mm |
| PEDÁLE | Feimin FP-872 |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |

| Model | vel. | vel." | W/B | S/T | S/T° | H/T | H/T° | C/S | B/B | F/R | F/L | T/T | Brake |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frode | M | 16,5 | 1139 | 420 | 73° | 150 | 69° | 496 | 65 | 44 | 505 | 590 | Disc |
| Frode | L | 19 | 1154 | 483 | 73° | 150 | 69° | 496 | 65 | 44 | 505 | 605 | Disc |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ elektrobicykle |
|---|---|
| Batéria (kapacita): | 14 Ah (504 Wh) |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 29" |
| Veľkosť rámu: | L, XL |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
