Elektrobicykel MAXBIKE TORVI biely 27,5"
Vhodný na MTB jazdu aj výlety.



MAXBIKE Torvi (biely) je horské elektrické bicykel s pevným hardtail rámom a 27,5″ kolesami vhodný na MTB jazdu aj výlety.Je osadený stredovým motorom Bafang M300 s nominálnym výkonom 250 W a krútiacim momentom až 80 Nm, ktorý zabezpečuje plynulú asistenciu. Integrovaná Li-ion batéria AUCOPO 16,75 Ah / 603 Wh je umiestnená v ráme pre elegantný vzhľad a slušný dojazd. Bicykel má 9-rýchlostné radenie S-Ride M300, hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT200 pre spoľahlivé brzdenie a odpruženú vidlicu ZOOM 595S AMS. Ovládanie motora a informácie o jazde zobrazuje LCD displej Bafang DP-C11. Plášte sú Schwalbe Smart Sam, čo poskytuje dobrú trakciu v teréne. Bicykel je vhodný pre športovejší štýl jazdy a kombináciu terénnych trás aj cyklotrás.
Technické parametre:
| RÁM | Maxbike TORVI |
| PLATFORMA | TORVI |
| VIDLICA | ZOOM 595S AMS |
| MOTOR | Bafang M300 |
| BATERIA | Aucopo 16,75 Ah |
| NABÍJAČKA | 2A |
| DISPLEJ | Bafang DP C11 UART |
| PREHADZOVAČKA | S-Ride M300 |
| RADENIE | Shimano Alivio 1 x 9 |
| REŤAZ | KMC E9 9r |
| KAZETA | Shimano HG200 11-36z |
| BRZDY | Shimano MT200 |
| VYPLETENÉ KOLESÁ | Remerx TopDisc / NH-2000 |
| PLÁŠTE | Schwalbe Smart Sam drát 57-584 |
| RIADIDLÁ | Maxbike MTB-AL 31.8 mm 720 mm |
| SEDLO | DDK MTB |
| SEDLOVKA | Maxbike SP-C207 31.6/350 mm |
| PEDÁLE | Feimin FP-872 |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |

| Model | vel. | vel." | W/B | S/T | S/T° | H/T | H/T° | C/S | B/B | F/R | F/L | T/T | Brakes |
|---|
| Torvi | M | 16,5 | 1120 | 420 | 73° | 160 | 69° | 465 | 50 | 44 | 495 | 579 | Disc |
| Torvi | L | 18 | 1136 | 457 | 73° | 160 | 69° | 465 | 50 | 44 | 495 | 595 | Disc |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ elektrobicykle |
|---|---|
| Batéria (kapacita): | 16,75 Ah (603 Wh) |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 27,5" |
| Veľkosť rámu: | M, L |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
