Elektrobicykel MAXBIKE URBEA 28" sivá
Pohodlný mestský / trekingový e-bike s 28″ kolesami, vhodný na dochádzanie aj cyklovýlety.



Elektrobicykel Maxbike Urbea 28 je pohodlný mestský / trekkingový e-bike s 28″ kolesami, vhodný na dochádzanie aj cyklovýlety. Je vybavený stredovým motorom Bafang M300 (250 W, krútiaci moment - 80 Nm), ktorý zabezpečuje plynulú asistenciu pri šlapaní a pomáha aj do kopca. Integrovaná batéria Li-ion 504 Wh (14 Ah) je umiestnená v ráme pre lepšiu stabilitu a dizajn, pričom dojazd sa v praxi pohybuje medzi 40 – 100 km v závislosti od podmienok. Rám s nízkym nástupom (LowStep) uľahčuje nastupovanie, predná odpružená vidlica Zoom tlmí nerovnosti a hydraulické kotúčové brzdy Zoom HB-875 poskytujú spoľahlivé brzdenie. Bicykel má 8-stupňové radenie S-Ride a je dodávaný s praktickou výbavou vrátane blatníkov, nosiča, svetiel a stojana, takže je pripravený k jazde ihneď po vybalení.
Technické parametre:
| RÁM | Maxbike URBEA |
| PLATFORMA | URBEA |
| VIDLICA | ZOOM 187D AMS 28" HLO |
| MOTOR | Bafang M300 |
| BATERIA | 14Ah |
| DISPLEJ | Bafang DPC11 Uart |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Altus RDM310 |
| RADENIE | Shimano M315-8 |
| REŤAZ | KMC Z8 |
| KAZETA | S-ride CS-M200 |
| BRZDY | ZOOM HB-875 |
| VYPLETENÉ KOLESÁ | Shimano HB-TX506/Remerx Rocky 23 622x23 |
| PLÁŠTE | Continental Ride Tour 47-622 reflex |
| RIADIDLÁ | Al City 660mm, 23 stupňů back sweep |
| SEDLO | DDK-D102MF Comfort Plus |
| SEDLOVKA | ZOOM SP-C207 31.6/350mm |
| PEDÁLE | Feimin FP-872 |
| * | Váha bicyklov sa neuvádza, nakoľko neexistuje jednotný štandard váženia. Vždy odporúčame nechať si bicykel zvážiť v danej špecifikácii na predajni a porovnať s reálnou hmotnosťou bicykla inej značky. |

| Model | vel. " | W/B | S/T | S/T° | H/T | H/T° | C/S | B/B | F/R | F/L | T/T | Brake |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Urbea 28 | 18 | 1114 | 457 | 73° | 160 | 69,5° | 465 | 50 | 44 | 480 | 580 | Disc |
Dodatočné parametre
| Kategória: | MESTSKÉ elektrobicykle |
|---|---|
| Batéria (kapacita): | 14 Ah (504 Wh) |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 28" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
