


Bicykel horský Leader Fox EMPORIA 29" 18"/20"
Horské bicykle s priemerom kolies 29“ s hydraulickými brzdami do každého terénu. Sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie na dvoch kolesách, pričom nechcú kompletné odpruženie.
Všetky modely značky Leader Fox sa montujú v montážnej hale v Českých Budějoviciach.
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu technických parametrov a farieb výrobku.
TECHNICKÉ PARAMETRE:
| RÁM |
HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICA |
MANITOU MACHETTE,ZDVIH: 120 mm, VZDUCHOVÁ UZAMYKATEĽNÁ Z RIADÍTOK |
| PREDSTAVEC |
EXERACE HLINÍKOVÝ, DĹŽKA: 80 mm |
| PREDNÝ NÁBOJ |
FORMULA DC511 BOOST, 2 x ZAPÚZDRENÉ LOŽISKO, HLINÍKOVÁ, 15 mm OSA, 32 DIER |
| ZADNÝ NÁBOJ |
FORMULA DC-32, 2 x ZAPÚZDRENÉ LOŽISKO, HLINÍKOVÁ, RU, 32 DIER |
| RÁFIK |
28", WEINMANN, DVOJSTENNÝ, 32 DIER |
| PLÁŠTE | MAXXIS RECON RACE, 29 x 2,25 |
| PREVODNÍK | CHARM, 32T, 170MM |
| PREHADZOVAČKA |
SHIMANO DEORE, 11 RÝCHLOSTÍ, MAX 51T |
| RADENIE | SHIMANO DEORE, 11 RÝCHLOSTÍ, 2050MM |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ MTB bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 29" |
| Veľkosť rámu: | 18", 20" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
