


Bicykel 29" horský Leader Fox ESENT
Horský 29" bicykel s mechanickými brzdami TEKTRO do každého terénu.
TECHNICKÉ PARAMETRE:
| RÁM | AL 6061 |
| VIDLICA |
ZOOM FORGO, ZDVIH 80mm, UZAMYKATEĽNÁ |
| PREDSTAVEC |
EXERACE HLINÍKOVÝ, DĹŽKA: 75 mm
|
| PREDNÝ NÁBOJ | FORMULA DC-20,HLINÍKOVÁ,RU |
| ZADNÝ NÁBOJ |
HLINÍKOVÝ,RU |
| BRZDY |
TEKTRO MECHANICKÉ |
| PLÁŠTE | CST,52-622 |
| PREVODNÍK |
HLINÍKOVÝ 42/32/22,L: 165 mm |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE |
ZAPÚZDRENÉ |
| REŤAZ | KMC Z50 |
| PREHADZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M370 |
| PASTOROK |
7 RÝCHLOSTI, KAZETA 14-28T |
| PREŠMYK | SHIMANO TOURNEY |
| RADENIE |
SHIMANO M310, 7 RÝCHLOSTÍ |
| RADENIE | SHIMANO ALTUS, 3 RÝCHLOSTI |
| SEDADLO | EXERACE D: 30,9 mm, L: 300 mm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 15,3 kg (pre rám 20") |
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ MTB bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 29" |
| Veľkosť rámu: | 18", 20", 22" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
