


29" Bicykel horský Leader Fox SONORA
Horský 29" bicykel s hydraulickými brzdami do stredne ťažkého terénu. Všetky modely horských bicyklov značky Leader Fox sa montujú v montážnej hale v Českých Budějoviciach.
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu technických parametrov a farieb výrobku.
TECHNICKÉ PARAMETRE:
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, DOUBLE BUTTED |
| VIDLICA |
PRUŽINA, ZDVIH: 100 mm |
| PREDNÝ NÁBOJ | KT-T04F |
| ZADNÝ NÁBOJ |
KT-C8XR, KAZETA |
| BRZDY |
SHIMANO MT200 |
| PLÁŠTE | CST 29 x 2,35 |
| PREVODNÍK |
PROWHEEL MPL-501P-TT L: 170 mm, 36/22T |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE |
CH-9280TBW, 1-1/8" |
| REŤAZ | KMC X8 |
| PREHADZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M310-L |
| KAZETA | 8 RÝCHLOSTÍ, 11-36T |
| PREŠMYK | SHIMANO ALTUS FD-M2020 |
| RADENIE pravá strana |
SHIMANO, SL-M310-8R, 8 RÝCHLOSTÍ |
| RADENIE ľavá strana |
SHIMANO ALIVIO, SL-M3100-2L, 2 RÝCHLOSTI |
| SEDADLO | EXERACE |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ MTB bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 29" |
| Veľkosť rámu: | 18", 20" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
