


Bicykel horský Leader Fox ZERO 29"
Horské bicykle s priemerom kolies 29“ s hydraulickými brzdami do každého terénu. Sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie na dvoch kolesách, pričom nechcú kompletné odpruženie.
Všetky modely značky Leader Fox sa montujú v montážnej hale v Českých Budějoviciach.
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu technických parametrov a farieb výrobku.
TECHNICKÉ PARAMETRE:
| RÁM | AL 6061 |
| VIDLICA | ZOOM HYDRAULIC LOCK-OUT, TRAVEL 100 mm
|
| PREDSTAVEC |
EXERACE HLINÍKOVÝ, DĹŽKA: 75 mm |
| PREDNÝ NÁBOJ |
KT-AF55, HLINÍKOVÝ, RU |
| ZADNÝ NÁBOJ |
KT A52R, HLINÍKOVÝ, QR |
| PLÁŠTE | CST, 52-622 |
| BRZDY | ZOOM HYDRAULIC |
| PREVODNÍK |
PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 38T, 170 mm |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE |
CH-9280TBW, 1-1/8" |
| REŤAZ | KMC Z8 |
| PREHADZOVAČKA | S-RIDE |
| KAZETA | 8 RÝCHLOSTI, 11-36T |
| PREŠMYK | SHIMANO ALTUS FD-M2020 |
| PASTOROK | 9 RÝCHLOSTI, KAZETA 11-40T |
| SEDADLO | EXERACE D: 31,6 mm, L: 350 mm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní a nastavení naším technickým oddelením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ MTB bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 29" |
| Veľkosť rámu: | 18", 20" |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Tradiční český výrobce kol Leader Fox vyrábí jízdní kola a elektrokola přímo v Českých Budějovicích.
Firmu Bohemia Bike, která značku Leader Fox zastřešuje, založil v roce 1996 Pavel Müller, který z neznámé značky vytvořil úspěšný podnik. Návrh designu kol, příprava výroby modelů a montáž kol probíhá v konstrukční dílně v nové výrobní hale na Okružní v Českých Budějovicích. Zde zároveň s otevřením haly Leader Fox otevřel také novou prodejnu, která nahradila dlouholetou prodejnu v centru města.
Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. V segmentu dětských kol je Leader Fox jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.
Značka Leader Fox prodá v kamenných prodejnách a prostřednictvím svého e-shopu ročně desetitisíce kol především v České republice, na Slovensku, v Německu a v Polsku.
