Bicykel horský MTB MAXBIKE TOBA 29"
Náš horský bicykel TOBA 29 je postavený na hliníkovom ráme modelovej rady M500, ktorý pri výrobe prešiel dvojitým stenšením rúrok s cieľom dosiahnuť nižšiu celkovú hmotnosť, ale zároveň zachovať požadovanú tuhosť rámu.



Náš horský bicykel TOBA 29 je postavený na hliníkovom ráme modelovej rady M500, ktorý pri výrobe prešiel dvojitým stenšením rúrok s cieľom dosiahnuť nižšiu celkovú hmotnosť, ale zároveň zachovať požadovanú tuhosť rámu.
Kolesá s priemerom 29 palcov v súčasnosti predstavujú štandard v priemeroch horských bicyklov, ktorý prináša výhody v podobe lepšej stability pri jazde, pohodlia a vďaka väčšiemu obvodu kolies aj jednoduchšieho prekonávania prekážok v teréne.
Model TOBA je vybavený sadou Shimano Acera 3 x 8, kde si naozaj každý nájde svoj optimálny prevod. O pohodlie pri jazde sa stará odpružená vidlica Suntour s olejovým tlmením a možnosťou uzamknutia. Hydraulické kotúčové brzdy spoľahlivo zabrzdia v každej situácii. Ráfiky a plášte dodali renomovaní českí výrobcovia cyklokomponentov Remerx a Rubena.
Bicykel TOBA 29 predstavuje skutočný univerzál, ktorý zvládne rekreačnú celodennú jazdu po cyklotrase, ale nezľakne sa ani športového nasadenia v teréne.
Kľúčové vlastnosti
Zamykateľná odpružená vidlica Suntour
Hydraulické kotúčové brzdy
Prehadzovačka Shimano 3 x 8
Priemer kolies 29"
Zostavené kolesá s ráfikmi Remerx
Vykonávame odborný záručný a pozáručný servis.
Bicykel je dodávaný po prekontrolovaní mechanických a elektronických častí a nastavený naším technickým oddelením.
Technické parametre:
| VEĽKOSŤ RÁMU | M |
| MODEL | TOBA |
| MODEL RÁMU | Maxbike M509 |
| PRIEMER KOLIES | 29" |
| MATERIÁL RÁMU | Hliník |
| VIDLICA | Suntour XCM HLO 29" disc |
| RADENIE | Shimano M315 3 x 8 |
| POČET RÝCHLOSTÍ | 3 x 8 |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Acera RD-M3020 |
| PREŠMYKAČ | Shimano FDTY500 |
| KAZETA | Shimano HG31 11-32z |
| KĽUKY | Prowheel MTB TC-CQ02 42/32/22z 170 mm |
| REŤAZ | KMC Z8.3 8r |
| BRZDY | Zoom HB-875 |
| KOTÚČE | Zoom HS1 160 mm |
| VYPLETENÉ KOLESÁ | NH-2000 / Remerx Dragon 622 |
| PLÁŠTE | Rubena Ocelot V85 29" 60-622 |
| GRIPY | Velo 975 PD2 |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | NECO H148-E semi-integrated 44 mm |
| PREDSTAVEC | Maxbike C302 31,8 75 mm |
| RIADIDlÁ | Maxbike ATB 31,8 mm 720 mm |
| SEDLO | DDK MTB |
| PEDÁLE | Feimin FP-872 |
| TYP BŔZD | DISC |

Tabuľka veľkostí:

Upozornenie: Tabuľka odporúčaných veľkostí rámov pre horské bicykle slúži iba ako orientačná pomôcka. Vzhľadom na individuálne rozdiely v postave každého cyklistu nemusí vždy presne zodpovedať skutočnosti. Najlepší spôsob, ako si overiť správnu veľkosť rámu, je skúšobná jazda u autorizovaného predajcu.

Dodatočné parametre
| Kategória: | HORSKÉ MTB bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Veľkosť kolesa (ráfikov): | 29" |
| Veľkosť rámu: | S, M, L, XL |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
